Güncel Haberler

Cumartesi, 22 Nisan 2017 22:31

Çatak’ta Gökyüzü Uçurtmalarla Renklendi

Van’ın Çatak ilçesinde belediye tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen uçurtma şenliğinde Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, çocukla birlikte uçurtma uçurdu.

Çatak’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu kapsamda Çatak Belediyesi çocukların bayramını renklendirmek için uçurtma şenliği düzenledi. İlçe merkezindeki 2 bin öğrenci uçurmalarını alarak şenliğe katıldı. Gökyüzünü rengarenk uçurtmalarla süsleyen çocukların sevinci gözlerinden okunurken, protokol üyeleri de bu sevince ortak oldu. Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, eşi Demet Akgül ve çocukları, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan'da çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Parçalı Bulutlu

0°C

Çatak

Parçalı Bulutlu

Nem: 64%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr