Güncel Haberler

Pazartesi, 17 Nisan 2017 22:18

Çatak Müftülüğü Kutlu Doğum Haftası Davetiyelerini Gül Eşliğinde Dağıttı

Çatak Müftüsü İlhan Günay ile din görevlileri, kurum ve esnafları ziyaret ederek, gül ve davetiye dağıttı. Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine herkesi davet eden Müftü Günay, Çatak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan ve diğer kurum amirlerini de ziyaret ederek gül ve Kuran-ı Kerim verdi.


İlçe Müftüsü Günay Kutlu Doğum Haftasının 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanacağını belirterek, “Bu vesileyle kurumlar, esnaf ve vatandaşlara Hz.Peygambere  duyulan muhabbettin sembolü olan gülü ve dinimizin temeli olan Kuran-ı Kerim’i davetiyle ile birlikte dağıttıklarını, başta Sayın Belediye Başkan Vekilimizi ve diğer protokol üyesi kurum amirlerini oluşturduğumuz bir ekiple ziyaret ettik. Davetiyelerimizi verdik. Programımıza davet ettik. Hepimizin Kutlu Doğum Haftası Kutlu Olsun” Dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Güneşli

10°C

Çatak

Güneşli

Nem: 76%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr