Güncel Haberler

Pazartesi, 17 Nisan 2017 21:55

Başkan Vekili Akgül Sorunları Yerinde Dinledi

Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, ilçeye bağlı bulunan Yukarı Narlıca ve Işınlı Mahallelerini ziyaret etti. Mahallelerde çalışmaların sürdürüldüğünü belirten Akgül, vatandaşların talep ve isteklerinin devlet tarafından dikkate alındığını kaydetti.

Belediye Başkan Vekili Kaymakam Akgül inceleme ve ziyaret için ilçede bulunan bazı mahalleleri ziyaret etti.  Akgül muhtarları ve vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Mahalle Muhtarı sorunları ile ilgili misafirlerine bilgi verdi.

Ziyaretlerde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Umut Düzerdik, Ezdinan Aşireti Lideri Mehmet Salih Özbek, AK Parti ilçe Başkanı Tahsin Babur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, İlçe Müftüsü İlhan Günay, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, İlçe Tarım Gıda Müdürü Raci Salçuk ve SYDV Müdürü Aydın Babur’da hazır bulundu.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Kar Yağışlı

-1°C

Çatak

Kar Yağışlı

Nem: 90%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr