Güncel Haberler

Salı, 11 Nisan 2017 23:00

Çatak'ta İlkokullar Futsal Turnuvasında Mücadele Etti

Çatak'ta Şehit Seyvan Yavuz İlkokulu'nun organizesiyle, ilkokullar arası kapalı salon futbolu Futsal turnuvası düzenlendi. Turnuva'da şampiyon olan Atatürk İlkokulu Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül tarafından ödüllendirildi.

İlkokullar arası erkek Futsal turnuvasına merkez ve mahallerden 13 okul katıldı. Yatılı Bölge Okulu spor salonunda yapılan maçlarda takımlar kıyasıya mücadele ederken, yarı finale Atatürk İlkokulu, Kıyıcak İlkokulu, Kayaboğaz İlkokulu ve Hayati Kapukaya İlkokulu kaldı. Çekişmeli geçen mücadelelerden sonra Kıyıcak İlkokulu ile Atatürk İlkokulu adını finale yazırdı. Final maçını kazanan Atatürk İlkokulu turnuvada şampiyon oldu. Final maçını izleyen Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, her iki takımın futbolcularını tek tek tebrik ederek spor ayakkabı ile ödüllendirdi.

SPOR SAĞLIKTIR

Belediye Başkan Vekili Kaymakam Hacı Asım Akgül, sporun sağlık olduğunu söyledi. Gençlere sahip çıkılması gerektiğini belirten Akgül,”Buradaki gençlerimize sahip çıkmazsak farklı yollara yönelebiliyorlar. Biz belediye olarak spor alanında her türlü desteği veriyoruz” dedi.                       

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Çatak Bülten Gazetesi

Van Hava Durumu
Kar Yağışlı

-1°C

Çatak

Kar Yağışlı

Nem: 90%

Rüzgar: 6.44 km/h

Van Haberleri

Mynet YurtHaber - Van

Mynet'te Van Haberleri

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr