×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 08 Aralık 2020 17:27

Başkan Şeylan, Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Hem merkezde hem de kırsal mahallelerde sürdürdüğü çalışmalarla hizmet seferberliğine devam eden Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, bir yandan da vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Şeylan, Reşan Mahallesini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşlar ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ardan Kuncu ile birlikte, Reşan Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi. Vatandaşlarla, sıcak ve samimi bir ortamda sohbet etme fırsatı bulan Belediye Başkanı Şeylan, mahallenin genel durumu ile sorun ve ihtiyaçları hakkında mahalle sakinlerinden bilgi aldı.

Mahalle sakinleri, görüş ve önerilerini Başkan Şeylan'a ilettikten sonra, seçildiği günden beri her zaman yanlarında gördükleri ve yapılan çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan ve ekibine teşekkür etti.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : destek@catak.bel.tr