Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Salı, 13 Ekim 2020 15:26

Çatak Belediyespor Rafting Takımı Şampiyonada İkinci Oldu

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde düzenlenen Rafting Açık Yaş Kadın Erkek Kotalı Türkiye Şampiyonasında Çatak Belediyespor Rafting Takımı ikinci oldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleri ile Türkiye Rafting Federasyonu tarafından Kato Dağı eteklerindeki Habur Çayı'nda yapılan yarışmada, 18 kulüpten 88 sporcu yarıştı. 40 hakemin görev aldığı yarışmanın son etabının ardından Çatak Belediyespor Rafting Takımı açık yaş erkeklerde ikinci oldu.

Çatak Belediyespor Kulüp Başkanı Erdoğan Babur, antrenör Süleyman Bayat ve yarışmaya katılan sporcular; Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde düzenlenen yarışmada aldıkları kupayı Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan'a makamında takdim ettiler.

Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, sporcuları tebrik ederek, "Türkiye şampiyonasında ilimizi ve ilçemizi çok iyi temsil edip derece ile döndünüz. Bizleri onurlandırdınız. Bu tür başarıların devamının geleceğine inanıyorum. Spora ve sporcuya desteğimiz devam edecektir" dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr