Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cumartesi, 31 Ağustos 2019 10:31

İzsiz Ailesine Taziye Ziyareti

Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen ve Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Merhum Çetin İzsiz’in ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu.

 Korulu Mahallesi Gelenler sokakta ikamet eden ve geçtiğimiz gün vefat edip Hakkın Rahmetine Kavuşan Çetin İzsiz için kurulan taziye evini, Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Müftüsü Mehmet Sain,  AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur ve Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yalçın ziyaret etti.

 Kurulan Taziye Evinde, İzsiz Ailesi’ne ve merhumun sevenlerine başsağlığı ve sabır dileklerinde bulunan Protokol üyeleri, İlçe Müftüsü Mehmet Sain tarafından merhumun ruhuna ithafen okunan dualara eşlik etti.

 Taziye dilekleri için memnuniyetlerini dile getiren İşadamı Seyithan İzsiz ve yakınları “Bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmadınız. Allah hepinizden razı olsun." Dedi.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

E-Mail : destek@catak.bel.tr