Güncel Haberler

×

Uyarı

XML dosyasının yüklenmesi başarısız.

Cuma, 30 Ağustos 2019 12:31

Çatak’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Coşku İle Gerçekleşti

Çatak’ta ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramının 97'inci yıl dönümü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

Program Hükümet Konağı Bahçesinde Atatürk Büstüne Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı makamlarını temsilen çelenk sunumu ile başladı. Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen önderliğinde sürdürülen programda bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Günün anlam ve önemine yönelik yapılan konuşmaların ardından Kaymakam Ekrem Çeçen ve Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan Kaymakamlık Makamımda tebrikleri kabul etti.     

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programına İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Çağatay Aydın, Jandarma Tabur Komutanı Yüzbaşı Kün, Emniyet Amiri Emre Kayhan, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Mahallelerimiz

Ağaçlık, Akçabük, Alacayar, Aşağınarlıca, Atlıhan,Bilgi, Boyunpınar, Çılga, Dalbastı, Derebaşı, Dokuzdam, Eliaçık, Görentaş, Işınlı, Kaçıt, Konalga, Korulu, Narlı, Onağıl, Övecek, Sırmalı, SözverenSugeldi,Teknecik,Toyga, Uzuntekne, Yukarınarlıca

Sosyal Medya

Adresimiz

Adres : Çatak belediye Başkanlığı, Cumhuriyet mahallesi, Atatürk caddesi, No: 7, Çatak, Van

Tel      : +90 432 512 28 91

WhatsApp   : 0530 028 10 10

Mobil : 0507 518 06 81

E-Mail : destek@catak.bel.tr